ثبت باز خورد
لزوم توجه جدی به «اقتصاد دریامحور»

1402-10-07

لزوم توجه جدی به «اقتصاد دریامحور»

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در برنامه هفتم توسعه باید به «حمل‌ونقل دریایی» و «اقتصاد دریامحور» توجه جدی داشته باشد.

بیشتر بخوانید

همکاری‌های دریایی و ترانزیتی بین تهران و ابوظبی شتاب می‌گیرد

1402-10-07

همکاری‌های دریایی و ترانزیتی بین تهران و ابوظبی شتاب می‌گیرد

سفیر امارات متحده عربی در ایران، با هدف تحکیم روابط اقتصادی و توسعه همکاری‌های بندری و دریایی بین تهران و ابوظبی با معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار و گفت‌وگو کرد.

بیشتر بخوانید

کشتی های جدید به ناوگان حمل ونقل دریایی افزوده می شود

1402-10-07

کشتی های جدید به ناوگان حمل ونقل دریایی افزوده می شود

ساری- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به افزایش تعاملات و تجارت با کشورهای حاشیه خزر گفت: کشتی هایی با همت این وزارتخانه خریداری و به ناوگان دریایی افزوده می شود.

بیشتر بخوانید

اخبار و مقالات

مقالات پیشنهادی

آریا مارین اروند

کشتیرانی آریا مارین اروند ، با هدف ارائه خدمات حمل و نقل و ترخیص کالا به شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی، تاسیس شد. آریا مارین اروند با بیش از 10 سال تجربه در زمینه حمل و نقل و ترخیص کالا، با درک نیازهای این بخش از بازار، تصمیم گرفت تا شرکتی را تاسیس کند که بتواند خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهد.

چرا ما را انتخاب کنید

ما آژانس لجستیک و خدمات کشتیرانی حرفه‌ای هستیم
ما در آریا مارین اروند تم ام تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین خدمات کشتیرانی و حمل و نقل لجستیک را به شما ارائه دهیم.

تجربه و تخصص:
تیمی متخصص و مجرب با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه امور کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی سابقه همکاری با شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی
خدمات متنوع و با کیفیت:
ارائه راه حل های جامع و مقرون به صرفه برای حمل و نقل کال کشتیرانی ، حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ریلی به تمام نقاط دنیا
...

تماس با تیم پشتیبانی

از طریق واتس آپ در تماس باشید


درخواست حمل و نقل

رزرو برای حمل و نقل محصولات

بیشتر بدانید

سال تجربه در خدمات حمل و نقل و لجستیک

195+

کادر حرفه ای

250+

تحویل به موقع

350+

فناوری و رسانه